Täällä olemme

Ota rohkeasti yhteyttä!

Hallitus 2024

Ari Kuusiranta, ari.kuusiranta(at)kuusiranta.fi, 0400 138 921, puheenjohtaja

Seppo Laakso, seppo.laakso(at)pp.inet.fi,
050 511 7725,
varapuheenjohtaja 

Hautala Lasse, sihteeri

Soili Pekonen, soili.pekonen(at)gmail.com,   050 431 8512

Seppo Pärssinen, seppojparssinen(at)gmail.com, 0400 485 135

Anne-Mari Leander, kyyla41(at)gmail.com, 0400 477 401

 Veikko Viitala, viitalaveikko6(at)gmail.com, 0400 767 149



Kyläyhdistyksen postiosoite:
Riuttala-Mustajoen kyläyhdistys ry
Kullaantie 302, 38600 Lavia

Kyläyhdistystyksen sähköpostiosoite:

kylatalo302(at)gmail.com

Hallituksen henkilökohtaiset varajäsenet


Laakson varaj. Mari Vehkalahti, mari.vehkalahti(at)elisanet.fi, 050 4014024

Hautalan varaj. Pentti Malinen, malinenpentti8(at)gmail.com, 050 409 9297 

Pekosen varaj. Marja-Liisa Niemi, mustanevakennel(at)hotmail.com, 050 342 8365

Pärssisen varaj. Jouni Vihermaa, jouni.vihermaa(at)gmail.com, 050 5168 957

Leanderin varaj. Eila Malinen, eila.malinen(at)tpnet.fi, 050 367 2905

Viitalan varaj,. Valtonen, perttiva(at)gmail.com, 040 827 9746


Nettisivujen ja Facebookin ylläpitäjä: Seija Salo, seija.h.salo(at)gmail.com 


Kylätalon käyntiosoite: Kullaantie 302, 38600 Lavia